userico Přihlášení
Nový uživatel
PORADNA
RECENZE
ZKUŠENOSTI

Úvod Kontakt
Kontaktujte nás
TELEFON

Naši operátoři jsou
zde pro Vás
každý všední den
8.00 - 17.00 hodin


E-MAIL

obchod@ezarovky.cz
ADRESA

Fakturační adresa:IČO:
DIČ:

Výpis z ARES
Ministerstva financí ČR
BANK. SPOJ.

Česká republika
111
Komerční banka

Slovensko
111
Fio banka

Polsko
111
Bank PekaoNavštivte nás
O nás
LED technologie je největší revolucí v oblastni osvětlení od doby Thomase Alvy Edisona. V době, kdy je téměř 20% světové elektrické energie spotřebováno právě světelnými zdroji, je přechod na tento vysoce ekologický typ svícení jednou z nejsnažších forem úspor, jakou můžete své domácnosti nebo firmě přinést.

I nás svět LED velmi zaujal, a tak jsme společným úsilím mnoha etablovaných evropských firem pro Vás vytvořili ucelený projekt ezarovky.cz. Ať již chcete v domácnosti vyměnit zdroje světla za kvalitní LED žárovky, hledáte moderní LED svítidla, anebo toužíte po komplexním osvětlení interiéru, můžete si být u nás jisti vysokou kvalitou a perfektním servisem ve všech ohledech.

Uděláme vše proto, abychom i z vás udělali spokojeného uživatele tohoto osvětlení 21. století.
Špičkové technologie Samsung, Bridgelux, Cree
Mezi jednotlivými chipy existují veliké rozdíly a samotné označení LED pro záruku kvality nestačí. V dnešních kvalitních žárovkách by se již neměly objevovat zastaralé chipy DIP nebo SMD5050, ale pouze moderní SMD 2835, COB nebo MCOB chipy světoznámých výrobců Samsung, Bridgelux, Epistar nebo Cree. My Vám můžeme zaručit, že se v našem obchodě setkáte jen s moderními a kvalitními chipy předních světových výrobců.
Záruka 3 roky
Kvalitě našich prodávaných výrobků věříme natolik, že Vám na všechno naše značkové zboží v eshopu nabízíme prodlouženou záruku 3 roky. Životnosti žárovky 30 000 – 50 000 hodin může být docíleno pouze použitím kvalitních spínaných zdrojů zajišťujících stabilní proud a napětí, který je pro chip naprosto zásadní. Neméně důležité je také optimální chlazení LED chipu hliníkovými chladiči a použití speciálních vodivých past a hliníkových PCB součástí. Toto všechno jsou u nás standardně využívané komponenty.
Vynikající měrný výkon 80–120 Lumen/Watt
U nás vytěžíte na každý watt výkonu maximální svítivost žárovky. Pro maximální svítivost LED chipu je důležitá optimální skladba všech součástí žárovky. LED dioda se špatným odvodem tepla nebo nekvalitním driverem může snížit svítivost žárovky až na 60% procent deklarované hodnoty, proto u našich výrobků klademe veliký důraz na kvalitu všech dílů, aby byla svítivost žárovek co nejvyšší a zároveň spotřeba minimální.
Perfektní dílenské zpracování
LED dioda žárovky musí být doplněna špičkovou elektronikou, která je stejně důležitá, jako samotný zdroj světla. Pro dlouhou životnost LED žárovek, panelů, i celých svítidel je nutné klást velký důraz na kvalitní zpracování každé součásti. Jedině kvalitní elektronikou uvnitř žárovky zajištující stabilní a vyrovnané napájení LED chipu, optimálním chlazením a použitím vhodných vodivých materiálů docílíte kýžené dlouhé životnosti a finanční úspory. U nás si můžete být vynikajícím dílenským zpracováním všech dílů jisti.
Energetická účinnost AA+
20% spotřebované energie jde právě na osvětlení, a tak přechodem na LED technologii ušetříte v běžné domácnosti až několik tisíc ročně. Uvedmě si krátký příklad: máte-li doma pouhých 5 žárovek o výkonu 60W, které používáte 4 hodiny denně, je Vaše roční úspora na energii neuvěřitelných 1750 Kč. Ve spojení s dlouhou životností 30 000 – 50 000 hodin a minimálním vlivem spínacích cyklů se dnes jedná o nejúspornější formu osvětlení.
Pouze značkové výrobky
Dodáváme Vám kvalitní a značkové výrobky ověřených dodavatelů a výrobců. Všem kontraktům předcházejí dlouhá jednání, kde se kontrolují všechny technické parametry, kvality chipů, zpracování, stejně jako veškeré nutné certifikace CE či RoHS. Můžete si tak být jisti, že se Vám do rukou dostává ověřený a bezpečný výrobek prvotřídní kvality.